با پیگیری نماینده جهرم در مجلس و به همت بنیاد برکت ۷ مدرسه در بخش سیمکان و یک مدرسه شبانه روزی دخترانه در شهرک شهید دستغیب جهرم ساخته خواهد شد.

فرماندار ویژه جهرم صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار چهره جهرم از ساخت ۷مدرسه در بخش

سیمکان و یک مدرسه شبانه روزی دخترانه در شهرک شهید دستغیب جهرم به همت بنیاد برکت در

جهرم خبر داد و بیان داشت: بعد از سفر مهندس نوروزی مدیر عامل بنیاد برکت به جهرم که با پیگیریهای نماینده شهرستان محقق شد قول ساخت این مدارس در مناطق محروم روستایی و شهری داده شد و انشاالله به زودی شاهد شروع عملیات اجرایی این پروژه ها خواهیم بود.

علیرضا صحرائیان با تشکر از نماینده شهرستان بیان داشت:امروز باید از ظرفیت ریاست کمیسیون عمران مجلس برای ابادانی استان فارس و شهرستان جهرم بیشترین استفاده را داشته باشیم .

وی در ادامه خواستار مشارکت بیشتر مردم و خیرین در بحث مشارکت با بنیاد برکت شد و افزود:باید با تلاش و همفکری و همت بالا از ظرفیت های مالی بنیاد برکت که باعث ایجاد اشتغال و رفاه عمومی ،مخصوصا در بخش های محروم جامعه میشود بیش از پیش کم گرفته شود.

معاون استاندار فارس ابراز امید واری کرد با مشارکت بالای جوانان در بخش های محروم نسبت به راه اندازی کسب و کار و تولید و حمایت خوب مالی بنیاد برکت با تسهیلات کم بهره و مشارکت در طرح های اشتغال زایی به زودی شاهد حرکت های خوبی در بحث کم کردن نرخ بیکاری در مناطق محروم شهرستان باشیم.

کلید واژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :