مردی راننده کامیونی را با ضربات چماق در جهرم به قتل رساند.

به گزارش پایگاه خبری چهره جهرم، چندی پیش ماموران پلیس شهرستان جهرم در حال گشت زنی به خودروی کامیون خاور که در مسیر روستای هرموج با چراغ روشن در کنار جاده توقف کرده بود مشکوک شدند.
ماموران با توقف در جلوی خودروی مرموز برای سرکشی به سمت کامیون حرکت کردند و زمانیکه در خودرو را باز کردند با مرد ۴۰ ساله ای روبرو شدند که به خاطر ضربات جسم سنگین به سر و صورتش در یک قدمی مرگ قرار داشت.
خیلی زود راننده مجروح به توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد و راننده خودرو در همان ابتدا روی تخت بیمارستان عامل این ضربات را که یکی از دوستانش بود لو داد.
راننده کامیون پس از چند روز در حالیکه تحت نظر پزشکان بود به خاطر ضربات سنگین به سرش به کام مرگ فرو رفت و همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی وارد عمل شوند.

کارآگاهان خیلی زود عامل این درگیری مرگبار را دستگیر کردند و متهم که مرد ۴۰ ساله ای است در اعترافاتش گفت: به مقتول از گذشته اختلاف داشتم و روز حادثه پس از درگیری لفظی از شدت عصبانیت او را هدف ضربات چوب دستی ام قرار دادم و به سرعت فرار کردم.

سرهنگ عبدالعظیم انصاری فرمانده انتظامی شهرستان جهرم با اعلام این خبر گفت: قاتل پس از اعتراف به جنایت برای تحقیقات بیشتر در اختیار مرجع قضایی قرار معرفی شده اس و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

وی افزود: افرادی که در نزاع های فردی و جمعی شرکت می کنند، اگر از عواقب کار خود آگاه نیستند و قطعاً مرتکب چنین جرم نمی شوند، لذا نقش دستگاه های آموزشی در این میان بیشتر مورد توجه است و باید مهارت کنترل خشم را در جامعه نهادینه کنند تا کمتر شاهد درگیری هایی از این دست باشیم.

کلید واژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :