در بازدید مدیر کل بیمه ایران استان فارس ازشعبه مرکزی بیمه در شهرستان جهرم از وجود ۳۷ نمایندگی بیمه و ۴ نمایندگی بیمه زندگی ایران در این شهرستان خبر داده شد.

به گزارش پایگاه خبری چهره جهرم ،علیرضا صحرائیان فرماندار ویژه جهرم صبح امروز در حاشیه بازدید مدیر کل بیمه ایران استان فارس که جهت سرکشی از شعبه مرکزی و نمایندگی های مستقر در این شهرستان به جهرم سفر کرده بود از وجود ۳۷ نمایندگی بیمه و ۴ نمایندگی بیمه زندگی ایران در این شهرستان خبرداد و گفت:وجود این تعداد نمایندگی بیمه ایران در شهرستان جهرم کمک بسیار مناسبی جهت خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

فرماندار ویژه جهرم افزود:پرداخت خسارت در ۲۲ رشته بیمه ای در جهرم انجام میشود که پر تقاضا ترین انها را میتوان بیمه شخص ثالث خودرو وبیمه تکمیلی عنوان کرد .

صحرائیان پرداخت خسارت در سال ۹۴ به مردم را در بیمه ایران شعبه جهرم بالغ بر ۱۷۵میلیارد ریال بیان داشت و گفت:مبلغی که در این مدت از مردم به عنوان حق بیمه نیز دریافت شده است ۲۳۵ میلیارد ریال بوده و نشان می دهد این بیمه در سال گذشته سود اور بوده است و ما انتظار داریم مسولین این شرکت در ارائه خدمات به مردم در اسرع وقت و با دقت بالا خدمات رسانی را انجام دهند .

در پایان این بازدید مدیر کل بیمه ایران استان فارس ضمن رضایت کامل از عملکرد شعبه این بیمه مستقر در شهرستان از خدمات اقای ناطقی تشکر و تقدیر نمود.

کلید واژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :