فرماندار ویژه جهرم از مجهز شدن ۸کیلومتر از جاده جهرم شیراز به سیستم روشنایی تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چهره جهرم، علیرضا صحرائیان صبح امروز در حاشیه جلسه تودیع و معارفه رییس اداره راهداری و حمل نقل جاده از مجهز شدن ۴کیلومتر دیگر از جاده جهرم شیراز تا پایان سال خبر داد وبیان داشت:امروز حوادث بالای جاده ای در کشور اهمیت ایمن سازی جاده ها را بیش از پیش مشخص میکند.

وی افزود: درراستای ارتقا ایمنی راه ها در حوزه شهرستان جهرم که حدودا ۱۰۲۳کیلومتر راه موجود داریم بران شدیم تا بحث روکش اسفالت قدیمی و روشنایی برخی جاده های اصلی را در دستور کار قرار دهیم.

فرماندار ویژه جهرم گفت: در فاز اول تجهیز جاده جهرم شیرازبه سیستم روشنایی  ۴ کیلومترد به بهربرداری رسید و انشالله با اعتبار ۵میلیارد ریال فاز دوم این پروژه که ۴ کیلومتر دیگر از مسیر جاده جهرم شیراز است تا پایان سال دارای روشنایی در شب میشود که این موضوع میتواند کمک خوبی به ایمنی را جهرم شیراز داشته باشد.

وی در پایان خواستار ادامه ای این پروژه شد و افزود: با اتمام فاز دوم تا پایان سال ۸ کیلومتر از جاده جهرم شیراز به سیستم روشنایی مجهز میشود وامیدواریم مسولین راهداری استان نسبت به تجهیز این سیستم در بلوار رهبری جهرم نیز مساعدت لازم را انجام دهند.

 

 

کلید واژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :