رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت ادامه ساخت مسکن مهر در کشور، گفت: با توجه به اینکه دولت برنامه مشخصی برای خانه دار کردن اقشار ضعیف جامعه ندارد توقف این طرح به صلاح نیست.

به گزارش پایگاه خبری چهره جهرم، محمدرضا رضایی با اشاره به مصوبه مجلس درخصوص توقف ساخت مسکن مهر در کشور،گفت: با توجه به اینکه طرح “مسکن مهر” برای کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه مصوب شده بود توقف آن بی برنامگی درحوزه مسکن را در پی خواهد داشت.

نماینده مردم جهرم درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت برنامه مشخصی در حوزه تامین مسکن اقشار متوسط و ضعیف جامعه ندارد،افزود:با توقف ساخت “مسکن مهر” دغدغه های بسیاری برای خانه دارشدن مردم ایجاد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه نمی توان مشکلات موجود در طرح مسکن مهر انکار کرد، تصریح کرد: دولت به جای پاک کردن صورت مسئله،باید به رفع مشکلات آن بپردازد.

رضایی ادامه داد: درخصوص اینکه ساخت مسکن مهر متوقف شود؛باید بدانیم با توقف این طرح تامین مسکن برای بسیاری از اقشار جامعه با توجه به انباشت درخواست ها در حوزه خرید خانه سخت خواهد شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس دهم، با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس همیشه در راستای رفع دغدغه های مردم در جهت تامین مسکن فعال بوده است،گفت:اکنون نیز برای کمک به تامین مسکن اقشار آسیب پذیر این کمیسیون با تدوین طرحی جلوی توقف طرح مسکن مهر را خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به روشن نبودن سازوکار طرح “مسکن اجتماعی”، آینده درخشانی برای آن متصور نبوده از این رو ادامه طرح “مسکن مهر” به صلاح است.

به گزارش چهره جهرم نمایندگان مردم در مجلس ضمن رأی به متوقف کردن احداث “مسکن مهر” جدید، بانک مسکن را نسبت به تامین باقیمانده تعهدات خود و تامین منابع مورد نیاز مسکن مهر موظف کردند.

 

کلید واژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :